Hľadáme kolegov

Máme pred sebou veľkú budúcnosť a chceme, aby každý člen
nášho tímu bol jej súčasťou.

Automechanik

Hľadáme Hneď Plný úväzok / živnosť

Náš Gafa servis rozširujeme a hľadáme do nášho Gafa tímu šikovného, zodpovedného a manuálne zručného mechanika s praxou min.2roky.

Tvojou náplňou práce by bolo :

- Príprava vozidiel na STK a EK

- Diagnostika všetkých vozidiel

- Servisné prehliadky a údržba

- Výmena podvozkových komponentov

- Bežné opravy a údržba hydraulických zariadení

- Výmeny filtrov a oleja

- Výmena brzdových komponentov

- Výmena spojky

- Výmena rozvodov

Miesto výkonu práce je v areály Starý Punch Vavrečka, kde sídli aj naša firma Gafa auto. Pracovná doba je Pon-Pia.

Ponúkame ti prácu v príjemnom pracovnom prostredí s moderným vybavením a skvelým kolektívom.

Ak si sa našiel v tejto pracovnej príležitosti, budeme radi ak nám dáš o sebe vedieť a pošleš nám svoj životopis a určite ťa budeme kontaktovať 😊

Zamestnanecké výhody, benefity

Tvoju prácu ti bude spríjemňovať skvelé prostredie, priateľskí kolegovia a okrem toho budeš mať množstvo iných benefitov:

- práca v stabilnej a prosperujúcej firme

- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu

- zamestnanecké zľavy na tovar

- vzdelávací program

- teambuildingy a firemné akcie

- rekreačné pobyty

- pravidelné vzdelávanie a možnosť zvyšovania kvalifikácie

- motivujúce ohodnotenie podľa výkonu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz B

Prax na pozícii/v oblasti min. 2roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti : samostatnosť, zodpovednosť zručnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť GAFA AUTO vznikla za účelom predaja a distribúcie náhradných dielov pre osobné a úžitkové automobily, prevádzkových kvapalín a olejov, autopríslušenstva a celým sortimentom spojený s motorovými vozidlami a na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov.

V súčasnosti sme jednotkou na slovenskom trhu v internetovom predaji vo svojej oblasti. Dynamicky rastieme a snažíme sa zakladať stratégiu predaja na hodnotách a potrebách našich zákazníkov, a to sa nám darí hlavne vďaka šikovným kolegom, ktorým dávame priestor ukázať svoje silné stránky v príjemnom prostredí so skvelou firemnou kultúrou.

Ponúkame prácu na plný úväzok s plným technickým vybavením, s možnosťou osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania.

2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014